bioterapia zabiegi

Ciekawostki

HARMONIA KOSMOSU

HARMONIA KOSMOSU – MANIFEST ŚLĘŻA 2010

To z tego miejsca, z masywu Ślęży, z wielkiego źródła energetycznych transformacji, po raz kolejny płynie głos wolnych ludzi.
To niezwykłe zgromadzenie i niepowtarzalne doświadczenie wielu z nas, to kolejna projekcja nowego świata w naszych serach i umysłach. W ubiegłych latach – w Deklaracji Ślężańskiej 2007, Przesłaniu Ślężańskim 2008, Proklamacji Ślęża 2009 – zamanifestowaliśmy wiele fundamentalnych konceptów, ilustrujących naszą wiedzę o tym, skąd, jako ludzka rasa, przychodzimy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.


Rok temu, nastąpiło tutaj symboliczne ukonstytuowanie się nieformalnego ruchu społecznego wolnych ludzi, ludzi nowej ery.
Obecna cywilizacja upada na naszych oczach a my nie odczuwamy z tego powodu lęku. Upatrujemy w tym nadzieję na otwarcie wrót do nowej, lepszej rzeczywistości. Przeciwko sobie mamy agendę zdegenerowanych władzą ludzi. Zdradzili oni interesy naszej rasy, wiążąc się z pewnymi grupami istot inteligentnych spoza naszego świata, hołdującymi ciemnej stronie mocy. Ich celem jest podbicie Ziemi. Narzędziami ich działania są szkodliwe technologie, manipulacje zbiorową świadomością i podpuszczanie ludzi do samozniszczenia. Odczuwamy to bezpośrednio na sobie. Globalna zapaść, jaka panuje obecnie na naszej planecie, dotyka spraw naszego codziennego życia. Gigantyczna spirala zadłużenia całych państw i narodów, dosięga granic wytrzymałości całego tego systemu. Plajtują całe państwa, a narody osiągają etap degradacji swojej materialnej egzystencji. Klimat i przyroda, generują coraz większe katastrofy naturalne. Ziemia i Układ Słoneczny, wchodzi w zupełnie nowe parametry czasoprzestrzeni. Zmienia się magnetyzm i wzorce życia biologicznego. U wielu ludzi następuje niebywała transformacja duchowa.
Z jednej strony, coraz silniej ujawniamy patologie systemu, w którym żyjemy, a z drugiej, coraz mocniej wypełniamy treścią kontury nowego świata, w jakim chcielibyśmy żyć.

Naczelnymi wartościami nowej rzeczywistości są: wolność człowieka oraz miłość do siebie i innych. Nastał czas praktycznych zachowań. Powinniśmy zadbać o swoje miejsce na ziemi, w dosłownym sensie. Jedni intensyfikują działania w poszukiwaniu kawałka przestrzeni dla siebie, by założyć tam siedzibę rodową, inni już to zrobili. Uczą się uprawiać zdrową żywność i dobierać zioła. Kolejnym wyzwaniem jest montowanie urządzeń, pozyskujących energię elektryczną i cieplną, z ekologicznych źródeł. Ważne, by były to rozwiązania nie na sprzedaż, tylko na własne potrzeby. Wśród wolnych ludzi, toczą się ożywione dyskusję o kształcie przyszłej cywilizacji, roli w niej pieniądza i nowoczesnych technologii. Jedna z najważniejszych debat w środowiskach alternatywnych, dotyczy obecności na na naszej planecie istot, spoza naszego świata i drogi ,jaką ludzkość musi pokonać, by stać się częścią galaktycznej społeczności.
Jest w wolnych ludziach potężna siła ducha i intelektu. Zaczynamy dostrzegać, jak jest nas wielu i co daje oddolne, synergiczne działanie. Mówi się, że stoimy u progu przemiany na skalę, jaka w tej części Wszechświata nie miała jeszcze miejsca. Ma to być zmiana determinowana potężną falą harmoniczną, którą odczuwamy jako wszechogarniającą miłość. Mówi się o epoce Serca, o nowym paradygmacie wiedzy, o nowym społeczeństwie. To wszystko, to jest w nas. Wagę tego, co tu robimy, poznamy dopiero w przyszłości. Nie traćmy czasu na miałkie spory upadającego świata. Twórzmy nowe wzorce życia. Realizujmy odważne, dalekosiężne projekty. Tak niewiele potrzeba, by zmienić nasz świat na lepszy. Zróbmy to!!!

Uczestnicy VII Zlotu Ludzi Nowej Ery „Harmonia Kosmosu, 3-5 września 2010 r. Masyw Ślęży

Wykład Dana Wintera Gościa Specjalnego
VII Zlotu Harmonia Kosmosu 2010

Wykład Piotra Leszczyńskiego – Energie negatywne
VII Zlotu Harmonia Kosmosu 2010

Wykład Piotra Leszczyńskiego –
Oddziaływanie energetyczne na poziomie DNA
VII Zlotu Harmonia Kosmosu 2010

Reportaż Piotra Leszczyńskiego z VII Zlotu Harmonia Kosmosu 2010

Giganci niezależnej nauki i techniki – VII Zlot Harmonia Kosmosu 2010
Wystąpienia wybitnych konstruktorów i wynalazców:
Jerzy Dora (światowej rangi znawca technologii plazmy
i sposobów przetwarzania energii);
Tadeusz Dobrociński – mistrz aerodynamiki, naukowiec.
Rozmowę z nimi prowadził J. Zagórski

Dan Winter – gość specjalny VII Zlotu Harmonia Kosmosu 2010
Razem z nim stoją m.in. Krzysztof Rogala (pierwszy z lewej),
Lech Barylski (drugi z prawej) i Piotr Leszczyński (pierwszy z prawej)

Seminarium, Sobótka 5 września 2010.
Teresa Wysocka i Dan Winter

Materiał Mikołaja Rozbickiego o Harmonii Kosmosu 2010

Video relacja Janusza tuż po przybyciu z Harmonii 2010
z niedzieli 5 września

http://niezaleznatelewizja.pl/2010/09/janusz-zagorski-2010-09-05/

Wywiad z Januszem Zagórskim

Wywiad z Piotrem Leszczyńskim

bioterapia zabiegi