Bioterapia Piotr Leszczyński
   

Rekomendacje

Potwierdzenia medyczne

Odczucia niektórych osób podczas zabiegów

Galeria podziękowań

Galeria dyplomów

Filmy, wyklady

Publikacje, artykuły

Badania naukowe

przykładowy przypadek pracy przy chromosomach

Warto pomagać również zwierzętom

 Rekomendacje 
 

 
 

Nazywam się Ewa Bednarczyk-Witoszek jestem lekarzem specjalistą laryngologiem z II st specjalizacji. Od 21 lat pracy zawodowej (mam 47 lat) interesują mnie WSZYSTKIE OBRZEŻA MEDYCYNY, zarówno Medycyna Chińska jak i psychoterapia jak i NLP jak i bioenergoterapia, która ma swoje głębokie korzenie w w Systemie Wiedzy Dalekiego Wschodu. Stosowane w medycynie klasycznej wizualizacje (np. Simonton i Ziegel) i praca profesora Brodziaka (wdrażanie psychoterapii w medycynę akademicką) stanowią pomost medycyny klasycznej w kierunku bioenergoterapii. Widzę aurę. Badam to.

20 lat temu nie można się było do tego przyznać. Sam dr Słodkowski miał z tego tytułu nieprzyjemności (odebrano mu prawo wykonywania zawodu z tytułu nierzetelnie prowadzonej dokumentacji lekarskiej, przywrócone dopiero w Sztrasburgu). Psychoterapeuci uczą o czakrach ... (system Jungowski) wywołując niemałe zdziwienie u nauczanych grup lekarzy. Jest wiele niezrozumienia w Medycynie Akademickiej tego kierunku WIEDZY. Mam nadzieje, że będę jednym z orędowników pokojowego, racjonalnego (logicznego) wdrażania NOWEGO.

Chcę zarekomendować Pana Piotra Leszczynskiego, którego znam osobiście i który wg mnie przedstawia nienaganne wartości moralne, wiedzę bioenergoterapeutyczną i w sposób dokładny prowadzi dokumentacje lekarską (o ile jest to możliwe). Pan Piotr Leszczyński penetruje nowe obszary bioenergoterapii (wizualizacje naprawy materiału genetycznego u chorego).Pan Pietrzak bioenegoterapeuta z Katowic (Renault Katowice) zna mnie osobiscie z tytułu naszej kiedyś współpracy (prywatny gabinet na którym wisiała wywieszka, że współpracuje on imiennie z lekarzem).

lek. med. Ewa Bednarczyk-Witoszek
specjalista laryngolog
40-551 Katowice
ul. Przyklinga 18

032 203 17 67 i 0606 13 12 43 oba telefony są identyczne z tymi na mojej stronie internetowej (celem weryfikacji) na której jest moje zdjecie i dane że jestem lekarzem:

www.dietaoptymalna.com


Osoba publiczna (napisałam książkę w której nota bene w dziale psychoterapia umiesciłam wiedzę o czakrach od jungowskiej strony... numerując kolejność kolorów czakr od 1 do 7) ma prawo i obowiazek poruszać się w prawdzie.


nr prawa wykonywania zawodu:3048372
Nip: 954-194-28-53

Może służyć do publicznej wiadomości.
Z poważaniem,
Ewa Bednarczyk-Witoszek


 

 
 

Galeria