bioterapia zabiegi

Linki

Strona wiedzy ezoterycznej przecierająca nowe szlaki w spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość, Kosmos oraz Istotę Człowieka

Podziękowania dla administratora witryny Krzysztofa Rogali (Redmuluca) za zaangażowanie i pomoc – Oficjalna Polska Strona Davida Icka. Informacje zebrane z wielu miejsc świata, które składają się na alternatywną – w stosunku do znanej nam ze szkoły – historię Ziemi. Na tej stronie znajdziecie też informacje o innych autorach, których odkrycia przedstawiają nowe oblicze naszej cywilizacji i rzeczywistości w której żyjemy.

Jestem szczególnie wdzięczny właścicielowi i pracownikom tej firmy za pomoc okazaną przy realizacji moich pomysłów. Osobiście polecam ją wszytkim osobom zainteresowanym, jako rzetelnego partnera świadczącego usługi na bardzo wysokim poziomie – Profesjonalna obsługa firm w zakresie: druku, reklamy zewnętrznej, reklamy na środkach transportu, projektowania grafiki, fotografii reklamowej.

Dziękuję mu za szeroką współpracę, jaką udało nam się podjąć na przestrzeni ostatniego roku – Strona Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych. Prowadzi ją Krzysztof Słupianek z Zabrza.

Wspaniały radiesta i człowiek – Producent sprzętu radiestezyjnego.

Strona mojego kolegi bioterapeuty Jacka Wiśniewskiego z Bydgoszczy.

Strona Janusza Zagórskiego z Wrocławia, dziennikarza, badacza, popularyzatora nauki, wielbiciela niekonwencjonalnej techniki, pomysłodawcy i organizatora m.in. UFO Forum, Forum Wynalazków, Harmonii Kosmosu i Alternatywnego Forum Energetycznego.

Gracjan Kuźniak – Nowe spojrzenie na radiestezję.

Grażyna Bogdanowicz, parapsycholog, naturoterapeuta, bioterapeuta, bioenergoterapeuta.

(Metoda Absorbcji Neutralnej Infekcji) – George Ashkar.

Bonifacy Czerniak, żywienie optymalne.

Mirosław Piątkowski, biotechnologia, medycyna naturalna.

Profesjonalne strony internetowe, systemy internetowe, sklepy internetowe, strony i prezentacje flash, aktualizacja stron www, pełna obługa i profesjonalizm

Współpracuję z dr n.wet. Wojanowskim – Dyrektorem Firmy Paramed PL s.c.

bioterapia zabiegi