bioterapia zabiegi

Osiągnięcia

Rekomendacje

Rekomendacje

Nazywam się Ewa Bednarczyk-Witoszek jestem lekarzem specjalistą laryngologiem z II st specjalizacji. Od 21 lat pracy zawodowej (mam 47 lat) interesują mnie WSZYSTKIE OBRZEŻA MEDYCYNY, zarówno Medycyna Chińska jak i psychoterapia jak i NLP jak i bioenergoterapia, która ma swoje głębokie korzenie w w Systemie Wiedzy Dalekiego Wschodu. Stosowane w medycynie klasycznej wizualizacje (np. Simonton i Ziegel) i praca profesora Brodziaka (wdrażanie psychoterapii w medycynę akademicką) stanowią pomost medycyny klasycznej w kierunku bioenergoterapii. Widzę aurę. Badam to.

20 lat temu nie można się było do tego przyznać. Sam dr Słodkowski miał z tego tytułu nieprzyjemności (odebrano mu prawo wykonywania zawodu z tytułu nierzetelnie prowadzonej dokumentacji lekarskiej, przywrócone dopiero w Sztrasburgu). Psychoterapeuci uczą o czakrach … (system Jungowski) wywołując niemałe zdziwienie u nauczanych grup lekarzy. Jest wiele niezrozumienia w Medycynie Akademickiej tego kierunku WIEDZY. Mam nadzieje, że będę jednym z orędowników pokojowego, racjonalnego (logicznego) wdrażania NOWEGO.

Chcę zarekomendować Pana Piotra Leszczynskiego, którego znam osobiście i który wg mnie przedstawia nienaganne wartości moralne, wiedzę bioenergoterapeutyczną i w sposób dokładny prowadzi dokumentacje lekarską (o ile jest to możliwe). Pan Piotr Leszczyński penetruje nowe obszary bioenergoterapii (wizualizacje naprawy materiału genetycznego u chorego).Pan Pietrzak bioenegoterapeuta z Katowic (Renault Katowice) zna mnie osobiscie z tytułu naszej kiedyś współpracy (prywatny gabinet na którym wisiała wywieszka, że współpracuje on imiennie z lekarzem).

lek. med. Ewa Bednarczyk-Witoszek
specjalista laryngolog
40-551 Katowice
ul. Przyklinga 18

032 203 17 67 i 0606 13 12 43 oba telefony są identyczne z tymi na mojej stronie internetowej (celem weryfikacji) na której jest moje zdjecie i dane że jestem lekarzem:

www.dietaoptymalna.com

Osoba publiczna (napisałam książkę w której nota bene w dziale psychoterapia umiesciłam wiedzę o czakrach od jungowskiej strony… numerując kolejność kolorów czakr od 1 do 7) ma prawo i obowiazek poruszać się w prawdzie.

nr prawa wykonywania zawodu:3048372
Nip: 954-194-28-53

Może służyć do publicznej wiadomości.
Z poważaniem,
Ewa Bednarczyk-Witoszek


 

Galeria

bioterapia zabiegi